Złomujemy wszystkiego rodzaju samochody i pojazdy wszystkich marek. Zadzwoń do nas! Auta poddajemy w pełni legalnemu procesowi kasacji. Jeśli Twój pojazd odmówił posłuszeństwa lub nie nadaje się już do użytku, zadzwoń i sprzedaj go nam. Pozbędziesz się problemu, a przy okazji zyskasz trochę gotówki.

ZŁOMOWANIE AUT DLA województwa mazowieckiego

Auto kasacja na terenie miasta stołecznego Warszawa to główny filar naszej działalności. Sprzedaż auta naszej firmie jest gwarancją legalności i bezpieczeństwa. Zarówno prawnie, jak i ekologicznie. Samochody zostaną starannie rozebrane na części, zachowując przy tym najwyższe standardy.

AUTOKASACJA mazowieckie

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W wojewóztwie mazowieckim?

Praktycznie każde auto może trafić do naszej firmy. Złomowaniu i auto kasacji poddawane są samochody osobowe i dostawcze wszelkich marek oraz typów. Działamy zgodnie z literą polskiego prawa, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji, muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.